Chcielibyśmy przedstawić Państwu galerię zdjęć z pokazu mody BeFashion. Inwestor wynajął od nas hale namiotową wraz z wystrojem i podestem scenicznym który został wykorzystany jako wybieg dla modelek. Sam wybieg został skonstruowany w oparciu o aluminiowe stelaże i biały hips. Wygląda to bardzo elegancko i jest wysoce stabilne. Proszę zwrócić uwagę, że na wybiegu może przebywać kilka osób na raz. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ze względu na możliwość dowolnej rozbudowy takiego podestu. Możemy go wydłużyć lub skrócić bądź załamać tak aby modelki mogły przejść naokoło. 

Sama hala namiotowa była ws tanie pomieścić około 200 osób. Boki hali zostały podniesione dzięki czemu namiot optycznie zwiększył swoją pojemność. Sufit hali namiotowej został przyozdobiony GALĄ. Całość dopełniły krzesła bankietowe przyozdobione białym pokrowcem. Całe wyposażenie widoczne na zdjęciach jest własnością Estrady Rybnickiej, dzięki czemu macie Państwo gwarancję, że Państwa zamówienie zawsze zostanie wykonane.

Warto zwrócić uwagę, że przednia ściana namiotu została całkowicie usunięta a sam namiot został dosunięty do budynku. Wybieg dla modelek został tak skonstruowany, że wchodził wgłąb budynku.

 


Hale Weselne

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter