Jesteśmy firmą oferującą kompleksowo wykonywaną usługę wynajmu hal namiotowych na wszelkiego rodzaju imprezy plenerowe. Prezentowane przez nas hale namiotowe sprawdzają się w wielu zastosowaniach, pozwalając na mnóstwo możliwości. Ich konstrukcja charakteryzuje się niezawodną funkcjonalnością, dodatkowo wyposażoną w meble, podłogę czy oświetlenie. Dzięki temu ich przeznaczenie zależy wyłącznie od ludzkiej fantazji i wyobraźni. Jedną z naszych wyjątkowych propozycji stanowi wynajem namiotów targowych, stworzonych specjalnie z myślą o dużych wydarzeniach, kierowanych do szerokiej grupy publiczności.  

Wynajem namiotów targowych – profesjonalnie i komfortowo

Targi to rodzaj wystawy oraz ekspozycji towarów, cieszący się coraz większym zainteresowaniem. Są to wydarzenia, które służą budowaniu relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi kontrahentami. Organizowane są w niezwykle zróżnicowanej tematyce, zahaczając o wszystkie obszary branżowe, począwszy od firmowych, po budowlane, ślubne, zabawkowe, meblowe, targi pracy i wiele innych. Pozwalają na poznanie nowoczesnych ofert, usług oraz kolekcji firm w jednym, konkretnym miejscu. Jest to doskonałe rozwiązanie dla klientów, którzy interesują się daną tematyką i chcą zapoznać się z szeroką ofertą na rynku. W celu osiągnięcia jak najbardziej funkcjonalnej i komfortowej przestrzeni, przy wykluczeniu wszelkich obaw o niesprzyjające warunki atmosferyczne, oferujemy praktyczne hale targowe, dostępne z powierzchnią o różnych wielkościach. Targi i wystawy odwiedzane są przez duże grono publiczności, dlatego wymagają dobrze przemyślanej przestrzeni. Oferowana przez nas usługa wynajmu namiotów targowych spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów indywidualnych i firmowych.

Hale Targowe

Komfort i funkcjonalność wydarzeń promocyjnych

Namioty targowe doskonale sprawdzą się w organizacji przeróżnych wydarzeń promocyjnych. Pozwolą na przemyślane wydzielenie przestrzeni oraz dokładne ustawienie stanowisk. Dodatkowo ich konstrukcja będzie ratunkiem podczas wiatry czy opadów deszczu. Hale targowe wykonywane są z doskonałej jakości materiałów, które gwarantują najwyższy poziom odporności, solidności i wytrzymałości. Pozwalają na wiele możliwości ze względu na rozmaite zastosowanie wygrodzeń (zastawek), dzięki czemu powierzchnie wystawiennicze będą zgodne z indywidualnymi wyobrażeniami i potrzebami każdego klienta. Są niezwykle funkcjonalne i komfortowe dla szerokiego grona publiczności. Pomieszczą wiele osób, gwarantując przejrzystość i swobodę podczas przemieszczania się. Oferowana przez nas usługa wynajmu namiotów targowych wzbogacana jest o wyposażenie wnętrza w podłogę bądź wykładzinę. Jest to rozwiązanie umożliwiające postawienie namiotu na dowolnym podłożu. Całość może być odpowiednio oświetlona oraz nagłośniona, co sprzyja profesjonalnej organizacji wydarzeń promocyjnych. 

Hale targowe, wynajem hali to rozwiązanie coraz częściej wybierane do organizacji targów w plenerze. Dostępne Hale o szerokości od 5 do 20 metrów oraz wyposażenie hal namiotowych: 

Skontaktuj się z nami i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego wydarzenia.

biuro@estrada.rybnik.pl+ 48 32 421 88 58+ 48 604 130 750


Hale Eventowe

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter