Wesele to najważniejsza i wyjątkowa uroczystość w życiu każdej młodej pary. Wymaga odpowiedniej organizacji, przygotowania oraz dbałości nawet o najmniejsze szczegóły. W tym dniu wszystko powinno być dopięte na ostatni guzik, by zachwycać i czarować spójną całością. Ślub i wesele w plenerze to spełnienie marzeń wielu osób, pozwalające na zapewnienie bajkowego i królewskiego klimatu. Decydując się jednak na organizację uroczystości na świeżym powietrzu, zawsze istnieje obawa o bardzo ważny czynnik, na który całkowicie nie ma się wpływu, jakim są warunki atmosferyczne. Mogłoby się wydawać, że opady deszczu czy wiatr rzadko zdarzają się w sezonie wiosenno-letnim, lecz tak naprawdę żadna pora roku nie daje gwarancji słonecznej pogody.

 

Wynajem namiotów weselnych

W tak ważnym i wyjątkowym dniu nie można sobie pozwolić na żadne nieprzewidziane sytuacje czy niedogodności. W związku z tym oferowana przez nas usługa wynajmu hal namiotowych udostępnia szeroką kolekcję namiotów weselnych, które zapewnią młodej parze wewnętrzny spokój oraz mnóstwo innych korzyści. Głównym zadaniem prezentowanych przez nas konstrukcji jest najwyższy poziom ochrony przed niekorzystną pogodą. Dzięki namiotom weselnym organizacja tego najważniejszego dnia w życiu zyskuje pewność powodzenia. Konstrukcja eliminuje problem zamartwiania się o pogodę w danym dniu.

Namiot weselny – elegancki element dekoracyjny eksponujący piękno otoczenia

Dodatkowo usługa wynajmu namiotów weselnych doskonale sprawdzi się podczas uroczystości plenerowych z tego względu, że pozwoli na przemyślane wydzielenie przestrzeni. Prezentowane przez nas modele utrzymane są w odcieniu klasycznej bieli, co świetnie współgra z subtelnością i delikatnością weselnego klimatu. Namioty weselne będą nie tylko praktyczną i komfortową osłoną wydarzenia, ale także urokliwym i eleganckim elementem dekoracyjnym. W prezentowanej przez nas ofercie można znaleźć hale namiotowe transparentne, charakteryzujące się wykorzystaniem przezroczystych ścian i dachu. Jest to nowoczesne rozwiązanie, polecane szczególnie podczas spektakularnych bankietów i wesel. Transparentne namioty weselne w niepowtarzalny sposób dopełnią wesele plenerowe, eksponując piękno otoczenia, w którym się ono odbywa. Klasyczna biel konstrukcji świetnie wpasuje się w krajobraz intensywnej zieleni i błękitnej wody.

Oferując wynajem namiotów weselnych, zwracamy szczególną uwagę na ich jakość, czystość i dbałość. Umożliwiamy zaopatrzenie konstrukcji w drewnianą podłogę, wystrój typu GALA, oświetlenie oraz scenę. Gwarantujemy w pełni kompleksowe wyposażenie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jego funkcjonalność. Wielkość oraz powierzchnię namiotu weselnego dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w oparciu o cenne doświadczenie i zdobywaną przez lata wiedzę. Oferujemy konstrukcje o szerokości od 5 do aż 25 metrów. Długość jest wręcz nieograniczona, ponieważ każdy namiot weselny można kompleksowo rozbudowywać.

 

Ślub w plenerze i wesele w namiocie to marzenie każdej pary.

Szczególnie na wesele w plenerze polecamy nowość - hale namiotowe transparentne.

Namioty na imprezy są czyste, zadbane. Możemy je zaopatrzyć w drewnianą podłogę, wystrój typu GALA, oświetlenie, nagłośnienie oraz scenę.

Wielkość i powierzchnię namiotu dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Szerokość: 5m; 10m; 12,5m; 15m; 20m; 25m

Długość: jest praktycznie nieograniczona - namiot możemy rozbudowywać na długość dostawiając 5 metrowe moduły.


Hale Eventowe

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter