Wynajem namiotów weselnych

W tak ważnym i wyjątkowym dniu nie można sobie pozwolić na żadne nieprzewidziane sytuacje czy niedogodności. W związku z tym oferowana przez nas usługa wynajmu hal namiotowych udostępnia szeroką kolekcję namiotów weselnych, które zapewnią młodej parze wewnętrzny spokój oraz mnóstwo innych korzyści. Głównym zadaniem prezentowanych przez nas konstrukcji jest najwyższy poziom ochrony przed niekorzystną pogodą. Dzięki namiotom weselnym organizacja tego najważniejszego dnia w życiu zyskuje pewność powodzenia. Konstrukcja eliminuje problem zamartwiania się o pogodę w danym dniu.

Hale Weselne

 

Namiot weselny – elegancki element dekoracyjny eksponujący piękno otoczenia

Dodatkowo usługa wynajmu namiotów weselnych doskonale sprawdzi się podczas uroczystości plenerowych z tego względu, że pozwoli na przemyślane wydzielenie przestrzeni. Prezentowane przez nas modele utrzymane są w odcieniu klasycznej bieli, co świetnie współgra z subtelnością i delikatnością weselnego klimatu. Namioty weselne będą nie tylko praktyczną i komfortową osłoną wydarzenia, ale także urokliwym i eleganckim elementem dekoracyjnym. W prezentowanej przez nas ofercie można znaleźć hale namiotowe transparentne, charakteryzujące się wykorzystaniem przezroczystych ścian i dachu. Jest to nowoczesne rozwiązanie, polecane szczególnie podczas spektakularnych bankietów i wesel. Transparentne namioty weselne w niepowtarzalny sposób dopełnią wesele plenerowe, eksponując piękno otoczenia, w którym się ono odbywa. Klasyczna biel konstrukcji świetnie wpasuje się w krajobraz intensywnej zieleni i błękitnej wody.

Oferując wynajem namiotów weselnych, zwracamy szczególną uwagę na ich jakość, czystość i dbałość. Umożliwiamy zaopatrzenie konstrukcji w drewnianą podłogę, wystrój typu GALA, oświetlenie oraz scenę. Gwarantujemy w pełni kompleksowe wyposażenie, dzięki czemu nie trzeba się martwić o jego funkcjonalność. Wielkość oraz powierzchnię namiotu weselnego dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów, w oparciu o cenne doświadczenie i zdobywaną przez lata wiedzę. Oferujemy konstrukcje o szerokości od 5 do 25 metrów. Długość jest nieograniczona, ponieważ każdy namiot weselny można kompleksowo rozbudowywać dostawiając 5 metrowe moduły.

Do dyspozycji również wyposażenie hal namiotowych: 

Skontaktuj się z nami i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego wydarzenia.

biuro@estrada.rybnik.pl+ 48 32 421 88 58+ 48 604 130 750

 

Namiot weselny – idealne miejsce na uroczystość marzeń

Elegancki namiot weselny, który można rozstawić we własnym ogrodzie lub innym, malowniczym miejscu, to wspaniała alternatywa dla tradycyjnej sali. Zaletą nowoczesnych namiotów weselnych jest ich duża możliwość aranżacyjna, dzięki której Państwo Młodzi udekorują wybrane wnętrze wedle własnego uznania. Namioty weselne pięknie komponują się z otoczeniem zieleni, co sprawia, że klimat imprezy w plenerze nabiera wyjątkowego charakteru. Planując ślub latem, warto zastanowić się nad wyborem eleganckiego namiotu weselnego, dzięki któremu zapomną Państwo o problemie, jakim jest znalezienie wymarzonej sali weselnej bez konieczności długiego oczekiwania na wolne terminy.

Nowoczesny namiot weselny to rozwiązanie, które wspaniale sprawdza się w przypadku imprez organizowanych na ok. 50 - 60 osób. Bezpieczna, solidna konstrukcja umożliwia stworzenie naprawdę klimatycznego miejsca do udanej zabawy. Zapewnia także doskonałą przestrzeń zarówno do tańca, jak i ustawienia stolików wraz z pozostałym wyposażeniem, niezbędnym w czasie tak ważnej uroczystości.

Ślub w plenerze i wesele w namiocie to marzenie każdej pary. Szczególnie na wesele w plenerze polecamy nowość - hale namiotowe transparentne.


Hale Eventowe

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter