Wynajem namiotów na komunie

Pierwsza komunia rozpoczyna się przyjęciem sakramentu podczas mszy świętej, a kończy na uroczystości w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół. Często do tego celu wynajmuje się sale restauracyjne, ale ze względu na okres wiosenno-letni coraz więcej osób decyduje się na wynajem namiotu na komunię. Z pewnością to ważne wydarzenie warto zorganizować na świeżym powietrzu, w towarzystwie zieleni i błękitu nieba. Sezon wiosenny wiąże się z wyższymi temperaturami, promieniami słonecznymi i piękną pogodą. Dzięki temu przyjęcia komunijne na świeżym powietrzu to sposób na uatrakcyjnienie całego wydarzenia.  

Profesjonalny wynajem namiotów na przyjęcie komunijne

Prezentowana przez nas usługa wynajmu hal namiotowych to odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy marzą o zorganizowaniu przyjęcia komunijnego dziecka w plenerze. Spotkanie może odbywać się bez obaw związanych z opadami deszczu czy wiatrem. Gwarantujemy bowiem najlepszej klasy, stabilne i solidne konstrukcje. W oferowanej przez nas usłudze wynajmu hal namiotowych wyróżniamy specjalne namioty na komunię, tworzone z myślą o organizacji imprez okolicznościowych na świeżym powietrzu. Proponowane przez nas modele charakteryzują się estetyczną, funkcjonalną konstrukcją, która gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i odporności. Namioty na komunię dostępne są z pełnym, kompleksowym wyposażeniem, które pozwoli na dostosowanie modelu do okazji. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się o dodatkowe elementy, takie jak meble, oświetlenie czy podłoga. Namioty na komunię oferowane są w różnych wielkościach, które można dokładnie dopasować do liczby zaproszonych gości. 

Namiot na przyjęcie komunijne

Wyjątkowa uroczystość komunijna na świeżym powietrzu

Namioty na komunię to gwarancja wyjątkowego przyjęcia w plenerze. W przypadku pięknej pogody doskonale wydzielą przestrzeń, wpływając na walory estetyczne, natomiast jeśli warunki atmosferyczne zawiodą, namioty na komunię w pełni ochronią przed deszczem i wiatrem. Dzięki temu są doskonałym rozwiązaniem organizacji uroczystości w ogrodzie w otoczeniu przepięknej zieleni. Proponowane przez nas hale na komunię wyposażamy w podłogę bądź wykładzinę, podwieszany sufit oraz ściany boczne, oświetlenie, żyrandole, krzesła z pokrowcami, stoły z obrusami oraz ściany transparentne. Oferta jest niezwykle atrakcyjna, różnorodna i kompleksowa, dzięki czemu nie trzeba się o nic martwić. 

Posiadamy namioty różnych wielkości wraz z wyposażeniem typu: 

Skontaktuj się z nami i wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania dla Twojego wydarzenia.

biuro@estrada.rybnik.pl+ 48 32 421 88 58+ 48 604 130 750 

Zapewniamy transport wraz z montażem i demontażem.

Nasze namioty to głównie oferta dla wymagających klientów, którzy oczekują, że wynajem namiotu i wyposażenia zrealizuje ich wysokie wymagania względem jakości oraz estetyki. 

Oferujemy wynajem profesjonalnych hal namiotowych, a nie pawilonów ogrodowych.


Pałac Łochów

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter