Pierwsza komunia rozpoczyna się przyjęciem sakramentu podczas mszy świętej, a kończy na uroczystości w gronie rodziny, bliskich i przyjaciół. Często do tego celu wynajmuje się sale restauracyjne, ale ze względu na okres wiosenno-letni coraz więcej osób decyduje się na wynajem namiotu na komunię. Z pewnością to ważne wydarzenie warto zorganizować na świeżym powietrzu, w towarzystwie zieleni i błękitu nieba. Sezon wiosenny wiąże się z wyższymi temperaturami, promieniami słonecznymi i piękną pogodą. Dzięki temu przyjęcia komunijne na świeżym powietrzu to sposób na uatrakcyjnienie całego wydarzenia. Maj to jednak miesiąc bardzo niepewny w kwestii pogody, dlatego warto zawczasu się przygotować i wybrać skuteczne, bezpieczne, a przy tym estetyczne rozwiązanie.

 

Namiot na Komunie

 

Profesjonalny wynajem namiotów na komunię

Prezentowana przez nas usługa wynajmu hal namiotowych to odpowiedź na potrzeby rodziców, którzy marzą o zorganizowaniu przyjęcia komunijnego dziecka w plenerze. Spotkanie może odbywać się bez obaw związanych z opadami deszczu czy wiatrem. Gwarantujemy bowiem najlepszej klasy, stabilne i solidne konstrukcje. Dzięki temu można zająć się innymi sprawami organizacyjnymi. W oferowanej przez nas usłudze wynajmu hal namiotowych wyróżniamy specjalne namioty na komunię, tworzone z myślą o organizacji imprez okolicznościowych na świeżym powietrzu. Proponowane przez nas modele charakteryzują się estetyczną, funkcjonalną konstrukcją, która gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i odporności. Namioty na komunię dostępne są z pełnym, kompleksowym wyposażeniem, które pozwoli na dostosowanie modelu do okazji. Dzięki temu klienci nie muszą martwić się o dodatkowe elementy, takie jak meble, oświetlenie czy podłoga. Wszystko dostępne jest w atrakcyjnym cenowo pakiecie. Namioty na komunię oferowane są w różnych wielkościach, które można dokładnie dopasować do liczby zaproszonych gości. Dzięki temu zyskuje się bardzo komfortową i przejrzystą przestrzeń, wyodrębniając miejsce do jedzenia, zabaw czy rozmów.

Wyjątkowa uroczystość komunijna na świeżym powietrzu

Namioty na komunię to gwarancja wyjątkowego przyjęcia w plenerze. W przypadku pięknej pogody doskonale wydzielą przestrzeń, wpływając na walory estetyczne, natomiast jeśli warunki atmosferyczne zawiodą, namioty na komunię w pełni ochronią przed deszczem i wiatrem. Dzięki temu są doskonałym rozwiązaniem organizacji uroczystości w ogrodzie w otoczeniu przepięknej zieleni. Proponowane przez nas hale na komunię wyposażamy w podłogę bądź wykładzinę, podwieszany sufit oraz ściany boczne, oświetlenie, żyrandole, krzesła z pokrowcami, stoły z obrusami oraz ściany transparentne. Oferta jest niezwykle atrakcyjna, różnorodna i kompleksowa, dzięki czemu nie trzeba się o nic martwić. Usługa obejmuje całościową organizację oraz obsługę miejsca, co jest niezwykłą zaletą naszej firmy.

 

Nasza firma oferuje Państwu wynajem namiotów wraz z ich wyposażeniem do zorganizowania różnego rodzaju uroczystości jak imprezy okolicznościowe, komunie, poprawiny itp.

Posiadamy namioty różnych wielkości wraz z wyposażeniem typu:

 

v  podłoga, wykładzina

v  gala – podwieszany sufit oraz ściany boczne

v  oświetlenie, żyrandole

v  krzesła, pokrowce

v  stoły, obrusy

v  ściany transparentne

 

Zapewniamy transport wraz z montażem i demontażem.

Nasze namioty to głównie oferta dla wymagających klientów, którzy oczekują, że wynajem namiotów i wyposażenia zrealizuje ich wysokie wymagania względem jakości oraz estetyki.

 

Oferujemy wynajem profesjonalnych hal namiotowych aluminiowych, a nie pawilonów ogrodowych.brak produktów


Pałac Łochów

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter