Bankiety to uroczyste przyjęcia o luksusowym i spektakularnym charakterze. Organizowane są dla określonej grupy osób lub z okazji konkretnego wydarzenia. Cieszą się sporym zainteresowaniem wśród imprez firmowych, przygotowywane są w różnych formach – zarówno siedzącej, jak i stojącej. Ze względu na prestiż i oficjalny charakter ich organizacja wymaga dopięcia wszystkich spraw na ostatni guzik. W przypadku organizacji przyjęć w plenerze jedynym czynnikiem, na który nie mamy wpływu, są niesprzyjające warunki atmosferyczne. Prezentowana przez nas oferta wynajmu hal namiotowych jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych klientów, którzy przygotowują bankiet na świeżym powietrzu, w otoczeniu przepięknej, intensywnej zieleni.

 

Namioty Bankietowe

 

Profesjonalny wynajem namiotów bankietowych

W szerokiej kolekcji różnego rodzaju konstrukcji udostępniamy namioty bankietowe, łączące w sobie wyjątkową odporność na warunki pogodowe oraz spektakularne walory estetyczne, wpływające pozytywnie na ostateczny efekt odbywającego się wydarzenia. Dzięki temu konstrukcje zapewniają wiele cennych korzyści. Świetnie poradzą sobie z ochroną gości przed opadami deszczu i wiatrem, a także staną się elementem dekoracyjnym, wydzielającym dodatkowo przestrzeń całego przyjęcia. Oferowane przez nas namioty bankietowe prezentują się bardzo elegancko i spektakularnie. Świetnie sprawdzą się jako główny element każdego bankietu, świadczący o jego wyjątkowości. Hale bankietowe znajdą zastosowanie także jako namioty cateringowe czy gastronomiczne, udostępniając licznej publiczności komfortową przestrzeń do spożywania posiłków. Dzięki temu ich możliwości są ogromne. Użytkowników ogranicza wyłącznie fantazja i wyobraźnia. Nasza firma oferująca wynajem namiotów bankietowych sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Wyjątkowe namioty bankietowe – kompleksowe wyposażenie

Usługa wynajmu namiotów bankietowych obejmuje ich kompleksowe wyposażenie, w zależności od potrzeb oraz wymagań klientów. Halę możemy zaopatrzyć w drewnianą podłogę, sufit podwieszany – GALA, oświetlenie, nagłośnienie, scenę, wykładzinę lub mównicę. Dzięki temu bankiet zyska jeszcze bardziej luksusowy i spektakularny charakter. Scena oraz mównica doskonale sprawdzą się podczas uroczystych przyjęć firmowych, na których odbywają się przemowy czy występy muzyczne. Namioty bankietowe prezentują się bardzo elegancko i stylowo zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Stworzą unikatową przestrzeń uroczystości, czyniąc ją spójną i bardziej przemyślaną. Prezentowane przez nas namioty bankietowe polecamy zarówno na mniejsze, jak i większe imprezy. Ich różne powierzchnie wpasują się w każdą uroczystość, bez względu na liczbę gości. Udostępniamy namioty bankietowe o szerokości od 5, do aż 25 metrów. Ich długość pozwala na mnóstwo możliwości i rozbudowań, dlatego jest praktycznie nieograniczona.

 

Hale te można ustawić w praktycznie dowolnych warunkach i wykorzystać też jako namioty cateringowe czy namioty gastronomiczne.

Dodatkowo możemy zaopatrzyć je w drewnianą podłogę, sufit podwieszany - GALA, oświetlenie, nagłośnienie, scenę, wykładzinę, mównice.

 

Wielkość i powierzchnię namiotu dobieramy do indywidualnych potrzeb naszych klientów.

Szerokość: 5m; 10m; 12,5m; 15m; 20m; 25m

Długość: jest praktycznie nieograniczona - namiot możemy rozbudowywać na długość dostawiając 5 metrowe moduły.brak produktów


Hale Weselne

Newsletter

Dołącz do naszego mailingu!

Newsletter